Pokládáme a lepíme Koberce

Bytové koberce:

Koberce určené k využití v obytných místnostech se vyznačují výbornými akustickými vlastnostmi, zaručují pohodlnou chůzi, jsou příjemné na došlápnutí a slouží i jako výborná tepelná izolace podlahy. Nejčastěji používané koberce z umělého vlákna patří mezi relativně levné podlahové krytiny. Současně používané materiály na bázi polyamidových vláken vynikají stálobarevností a vysokou odolností proti zátěži a otěru. Kvalitní koberce bývají navíc opatřeny speciální úpravou s antistatickými vlastnostmi, takže prach a nečistoty odpuzují a jsou tak lépe chráněny proti zašpinění. Koberce nižší cenové kategorie se vyrábí z polypropylenu, vyznačují se barevnou stálostí, jsou odolné vůči špíně, ale mají nižší pružnost vlasu.

Bytové koberce začínají na 150,-Kč/m2

Zátěžové koberce:

Koberce se zvýšenou odolností proti mechanické zátěži nacházejí využití v prostorech s vysokými provozními nároky, jako jsou například hotely či kanceláře. V domácnosti se hodí do namáhaných prostor. Podle způsobu zpracování můžeme zátěžové koberce rozdělit na vpichované, smyčkové a střižené. Kvalitu ovlivňuje použitý svrchní i podkladový materiál, hustota i výška vlasu. Důležitou částí jsou atesty pro použití jako je odolnost pro kolečkové židle, protiskluznost, třída zátěže, atd. U klasických zátěžových koberců je podkladovým materiálem surová guma, která koberec zpevňuje a zvyšuje jeho odolnost vůči zatížení. Speciální úpravou je pak latexový podklad, vyznačující se lepší odolností vůči otěru i zátěži.

Zátěžové koberce začínají na 100,-Kč/m2

Průběh pokládky:

Po domluvě, proběhne schůzka v místě určení realizace, kde si řekneme potřebné informace. Koberec Vám můžeme přivést v podobě vzorníku, popřípadě Vás odkázat kam se jít podívat pro širší výběr nebo se můžete podívat na internet. Následně Vám vyhotovíme cenovou nabídku. Materiál nakupujeme za velkoobchodní ceny, jsme schopni Vám nabídnout lepší cenu, než kterou dostanete v kamenném obchodě. Při průběhu výměny koberce likvidujeme starou krytinu, odvážíme odpad, vyrovnáváme povrch, zavážíme novou krytinu, předáváme dílo.

Ceník pokládky koberce:
Volné položení
od 40,- / m2
Celoplošné lepení (vč. lepidla)
od 75,- / m2
Podlepení na oboustrannou pásku
od 60,- / m2
Montáž soklových lišt řezaných
25,- / bm
Montáž soklu do plastových lišt
35,- / bm
Nalepení schodu (vč. lepidla)
90,- / ks
Demontáž krytiny
od 10,- / m2
Ceník vyrovnání podlahy:
Montáž osb desek
od 100,- / m2
Stěrka Rovinal 1 vrstva, včetně broušení
od 50,- / m2
Samonivelační stěrka 3mm (vč. penetrace)
od 160,- / m2
Samonivelační stěrka 3-15mm (vč. penetrace)
od 200,- / m2
Ukázka lepení koberce, volné položení koberce, pokládka koberce zde.
Kontakt:

724 773 587


Jednatel:
Michael Bím
info@podlahybim.cz

celý kontakt


Reference:

“S firmou Podlahy Bím jsme byli velice spokojeni. Spolupráce proběhla dvakrát, kdy poprvé byla nalepena vinylová podlaha a v druhé etapě zátěžový koberec v celém kancelářském prostoru (dohromady přes 200 m2). Vše proběhlo v domluveném termínu načas, materiál i množství odpovídalo naší objednávce a celková komunikace byla na jedničku! Co především oceňuji je ochota a rychlost, se kterou se v současné době někde jen tak nesetkáte. Určitě doporučuji každému, kdo plánuje v krátkém časovém intervalu a za rozumnou cenu kvalitní položení podlahy.”


Jana Krucká, Accace s.r.o.

Podporujeme:
Podlahy Bím - Čimelická 958/3, Praha 4, 142 00, 724 773 587
Copyright © Podlahy Bím 2011 - 2016 • Všechna práva vyhrazena Webdesign: LK Graphics
TOPlist