Pokládáme a lepíme PVC

Zapomeňte na představu nevzhledné role umělé hmoty. PVC podlahy dneška, to je nejen pestrá paleta barevných vzorů, jíž se podlahy z čistě přírodních materiálů nemohou přiblížit. Podlahy z PVC jsou také velmi praktické pro běžné i zátěžové užívání v každé domácnosti či komerčních prostor, příjemné při chůzi a v neposlední řadě vynikají výbornými tepelně-izolačními a zvukově-izolačními vlastnostmi.

Průběh pokládky:

Po domluvě, proběhne schůzka v místě určení realizace, kde si řekneme potřebné informace. PVC krytinu Vám můžeme přivést v podobě vzorníku, popřípadě Vás odkázat kam se jít podívat pro širší výběr nebo se můžete podívat na internet. Následně Vám vyhotovíme cenovou nabídku. Materiál nakupujeme za velkoobchodní ceny, jsme schopni Vám nabídnout lepší cenu, než kterou dostanete v kamenném obchodě. Při průběhu výměny PVC likvidujeme starou krytinu, odvážíme odpad, vyrovnáváme povrch, zavážíme novou krytinu, předáváme dílo.

PVC krytiny se rozlišují na zátěžové a bytové, dodávají v různých šířích a mezi spoji se používá svařovací šnůra nebo spoj za studena. K zakončení podél zdi lze použít základní pvc pásku nebo profilové lišty.

PVC krytiny jsou velmi náchylné hladký, rovný a čistý povrch, proto ve většině případech je potřeba před nalepením pvc, podlahu vyrovnat samonivelační stěrkou.

Ceník lepení PVC:
Volné položení
od 50,- / m2
Celoplošné lepení (vč. lepidla)
od 75,- / m2
Montáž soklu z PVC lišt (vč. lepidla)
25,- / bm
Montáž MDF lišt
60,- / bm
Montáž SLK lišt
60,- / bm
Svařování
10,- / bm
Studený spoj
50,- / bm
Demontáž krytiny
od 10,- / m2
Ceník vyrovnání podlahy:
Montáž osb desek
od 100,- / m2
Stěrka Rovinal 1 vrstva, včetně broušení
od 50,- / m2
Samonivelační stěrka 3mm (vč. penetrace)
od 160,- / m2
Samonivelační stěrka 3-15mm (vč. penetrace)
od 200,- / m2
Zde se můžete podívat na naše pokládky PVC podlah.
Kontakt:

724 773 587


Jednatel:
Michael Bím
info@podlahybim.cz

celý kontakt


Reference:

“Pan Bím pokládal u nás ve firmě 278 m2 vinylových podlah do kancelářských prostor. Jsem velmi spokojená s jeho jednáním a profesionálním přístupem. Práce byla odvedena rychle a hlavně kvalitně. Firmu Podlahy Bím ráda doporučuji i svým blízkým.”


Věra Chytilová, Alfa s.r.o

Podporujeme:
Podlahy Bím - Čimelická 958/3, Praha 4, 142 00, 724 773 587
Copyright © Podlahy Bím 2011 - 2016 • Všechna práva vyhrazena Webdesign: LK Graphics
TOPlist