Pokládka a lepení vinylu

Obecně o vinylové podlaze můžeme říci, že je odolná vůči pádu předmětů a poškození. Nevadí jí zvýšená vlhkost, má velmi dobrou akustiku a propustnost tepla z podlahového vytápění. Je nenáročná na údržbu, pocitově teplá. To je vinylová podlaha, která se prodává v podobě dílců (čtvercové nebo obdélníkové) s možností lepení k podkladu napevno nebo plovoucím způsobem se zámkovými spoji – systém Click.

Hodí se do všech obytných místností, včetně kuchyně a koupelny. Vinylové podlahy patří do skupiny PVC krytin, které konkurují tradičnímu měkčenému PVC.

Vinylové podlahy se prodávají se vzorem dřeva nebo dlažby.

Podklad pro lepení vinylové podlahy. Před nalepením vinylové podlahy musí být podklad rovný, hladký a čistý. Pokud budeme odstraňovat starou krytinu, nevyhneme se samonivelační stěrce. Vinylové dílce mají tloušťku od 2 do 3mm, každá nerovnost je tedy ihned poznat.

Ceník lepení vinylu:
Lepení vinylové podlahy (vč. Lepidla)
120,- / m2
Pokládka vinylové podlahy (click)
120,- / m2
Samonivelační stěrka 3mm
160,- / m2
Samonivelační stěrka 3 – 15mm
200,- / m2
Montáž soklových lišt SLK Dollken
60,- / bm
Ceník vyrovnání podlahy:
Montáž osb desek
od 100,- / m2
Stěrka Rovinal 1 vrstva, včetně broušení
od 50,- / m2
Samonivelační stěrka 3mm (vč. penetrace)
od 160,- / m2
Samonivelační stěrka 3-15mm (vč. penetrace)
od 200,- / m2
Zde se můžete podívat na naše pokládky vinylových podlah.
Kontakt:

724 773 587


Jednatel:
Michael Bím
info@podlahybim.cz

celý kontakt


Reference:

“S firmou Podlahy Bím jsme byli velice spokojeni. Spolupráce proběhla dvakrát, kdy poprvé byla nalepena vinylová podlaha a v druhé etapě zátěžový koberec v celém kancelářském prostoru (dohromady přes 200 m2). Vše proběhlo v domluveném termínu načas, materiál i množství odpovídalo naší objednávce a celková komunikace byla na jedničku! Co především oceňuji je ochota a rychlost, se kterou se v současné době někde jen tak nesetkáte. Určitě doporučuji každému, kdo plánuje v krátkém časovém intervalu a za rozumnou cenu kvalitní položení podlahy.”


Jana Krucká, Accace s.r.o.

Podporujeme:
Podlahy Bím - Čimelická 958/3, Praha 4, 142 00, 724 773 587
Copyright © Podlahy Bím 2011 - 2016 • Všechna práva vyhrazena Webdesign: LK Graphics
TOPlist