Pokládáme a lepíme koberce

Bytové koberce:

Koberce určené k využití v obytných místnostech se vyznačují výbornými akustickými vlastnostmi, zaručují pohodlnou chůzi, jsou příjemné na došlápnutí a slouží i jako výborná tepelná izolace podlahy. Nejčastěji používané koberce z umělého vlákna patří mezi relativně levné podlahové krytiny. Současně používané materiály na bázi polyamidových vláken vynikají stálobarevností a vysokou odolností proti zátěži a otěru. Kvalitní koberce bývají navíc opatřeny speciální úpravou s antistatickými vlastnostmi, takže prach a nečistoty odpuzují a jsou tak lépe chráněny proti zašpinění. Koberce nižší cenové kategorie se vyrábí z polypropylenu, vyznačují se barevnou stálostí, jsou odolné vůči špíně, ale mají nižší pružnost vlasu.

Ceny bytových koberců začínají na 150,-Kč/m2

 

Zátěžové koberce:

Koberce se zvýšenou odolností proti mechanické zátěži nacházejí využití v prostorech s vysokými provozními nároky, jako jsou například hotely či kanceláře. V domácnosti se hodí do namáhaných prostor. Podle způsobu zpracování můžeme zátěžové koberce rozdělit na vpichované, smyčkové a střižené. Kvalitu ovlivňuje použitý svrchní i podkladový materiál, hustota i výška vlasu. Důležitou částí jsou atesty pro použití jako je odolnost pro kolečkové židle, protiskluznost, třída zátěže, atd. U klasických zátěžových koberců je podkladovým materiálem surová guma, která koberec zpevňuje a zvyšuje jeho odolnost vůči zatížení. Speciální úpravou je pak latexový podklad, vyznačující se lepší odolností vůči otěru i zátěži.

Ceny zátěžových koberců začínají na 100,-Kč/m2

 

Průběh pokládky:

Po domluvě, proběhne schůzka v místě určení realizace, kde si řekneme potřebné informace. Koberec Vám můžeme přivést v podobě vzorníku, popřípadě Vás odkázat kam se jít podívat pro širší výběr nebo se můžete podívat na internet. Následně Vám vyhotovíme cenovou nabídku. Materiál nakupujeme za velkoobchodní ceny, jsme schopni Vám nabídnout lepší cenu, než kterou dostanete v kamenném obchodě. Při průběhu výměny koberce likvidujeme starou krytinu, odvážíme odpad, vyrovnáváme povrch, zavážíme novou krytinu, předáváme dílo.

Pokládka koberce, cena za m2

volné položení
70,-
celoplošené lepení
100,-
podlepení na oboustrannou páku
80,-
montáž soklových lišt řezaných
40,-
montáž soklu do plastových lišt
60,-
nalepení schodnice
200,-

Vyrovnání podkladu, cena za m2

nalepení dilatačního pásku
15,-/bm
nivelační stěrka do 5mm
220,-
nivelační stěrka do 10mm
260,-
nivelační stěrka do 15mm
300,-
stěrkování, použití skelných vláken
350,-
strojní zbroušení šlemu
30,-
křídová stěrka "rovinal"
70,-
montáž durelis desek
120,-

 

Uvedené ceny jsou bez dph 
Zaměření a zpracování nabídky bez nároku na honorář 
Ceny se odvíjejí od samotného zaměření, mohou se lišit v závislosti na velikosti a náročnosti realizace 
V ceníku je včetně práce zahrnuta i chemie pro samotné provedení (používáme pouze kvalitní a ověřenou chemii)

Logo Podlahy Bím

Objednávejte na: 724 773 587 nebo podlahybim@gmail.com