Pokládáme a lepíme PVC

Zapomeňte na představu nevzhledné role umělé hmoty. PVC podlahy dneška, to je nejen pestrá paleta barevných vzorů, jíž se podlahy z čistě přírodních materiálů nemohou přiblížit. Podlahy z PVC jsou také velmi praktické pro běžné i zátěžové užívání v každé domácnosti či komerčních prostor, příjemné při chůzi a v neposlední řadě vynikají výbornými tepelně-izolačními a zvukově-izolačními vlastnostmi.

 

Průběh pokládky:

Po domluvě, proběhne schůzka v místě určení realizace, kde si řekneme potřebné informace. PVC krytinu Vám můžeme přivést v podobě vzorníku, popřípadě Vás odkázat kam se jít podívat pro širší výběr nebo se můžete podívat na internet. Následně Vám vyhotovíme cenovou nabídku. Materiál nakupujeme za velkoobchodní ceny, jsme schopni Vám nabídnout lepší cenu, než kterou dostanete v kamenném obchodě. Při průběhu výměny PVC likvidujeme starou krytinu, odvážíme odpad, vyrovnáváme povrch, zavážíme novou krytinu, předáváme dílo.

PVC krytiny se rozlišují na zátěžové a bytové, dodávají v různých šířích a mezi spoji se používá svařovací šnůra nebo spoj za studena. K zakončení podél zdi lze použít základní pvc pásku nebo profilové lišty. PVC krytiny jsou velmi náchylné na hladký, rovný a čistý povrch, proto ve většině případech je potřeba před nalepením pvc, podlahu vyrovnat samonivelační stěrkou.

Pokládka PVC, cena za m2

volné položení
80,-
celoplošné nalepení
130,-
svařování pvc
35,-/bm
studený spoj
35,-/bm

Vyrovnání podkladu, cena za m2

nalepení dilatačního pásku
15,-/bm
nivelační stěrka do 5mm
220,-
nivelační stěrka do 10mm
260,-
nivelační stěrka do 15mm
300,-
stěrkování, použití skelných vláken
350,-
strojní zbroušení šlemu
30,-
křídová stěrka "rovinal"
70,-
montáž durelis desek
120,-

Uvedené ceny jsou bez dph 
Zaměření a zpracování nabídky bez nároku na honorář 
Ceny se odvíjejí od samotného zaměření, mohou se lišit v závislosti na velikosti a náročnosti realizace 
V ceníku je včetně práce zahrnuta i chemie pro samotné provedení (používáme pouze kvalitní a ověřenou chemii)

Logo Podlahy Bím

Objednávejte na: 724 773 587 nebo podlahybim@gmail.com